14.07.2013

Ulubione aplikacje

Chociaż wszystkie żarty związane z odbieraniem telefonu przez kobiety są właśnie o mnie :) to i tak jestem fanką swojej komórki i różnych aplikacji. Przedstawię Wam te, które lubię najbardziej.

Znajdź iPhone - bardzo przydatna aplikacja jeśli macie tendencje do gubienia telefonu, pozwala opanować panikę w związku z naszą zgubą. To na pewno jedno z tych udogodnień, które docenimy, gdy będziemy już w potrzebie, więc lepiej pomyśleć o nim wcześniej. Warto pamiętać, że aby wszystko działało trzeba mieć włączoną transmisję danych!


Zrzut telefonu i aplikacja Znajdź iPhone

Dla fanek kosmetycznych różności polecam Kosmetyk Wszech Czasów, gdzie możemy przejrzeć recenzję danej rzeczy przed zakupem. Dzięki aplikacji możemy szukać danego produktu ręcznie lub zeskanować kod kreskowy w sklepie. Podobną funkcję pełni Beautylish, ale jest on po angielsku. Aplikacja drogerii Super-Pharm pozwala być na bieżąco z aktualnymi promocjami i kontrolować swoje kupony rabatowe przypisane do karty.  

Aplikacja KWC i Super-Pharm


Filmweb pełni kilka pożytecznych funkcji. Zawiera program telewizyjny, aktualny repertuar kin oraz zwiastuny.

Jeśli chodzi o zdjęcia, to na pewno dobrze znany jest wam Instagram, jednak chciałam Wam jeszcze polecić darmowy Framatic do obróbki zdjęć, a dokładnie robienia z nimi różnych konfiguracji w ramkach. Gdy chcemy mieć więcej możliwości, niestety musimy zapłacić. Jednak jego podstawowe funkcje są bardzo ok. :)

No i tradycyjnie aplikacje społecznościowe - Facebook oraz aplikacja umożliwiający łatwo dostęp do jego wiadomości - Messenger. Często zastępuje mi komunikację przez smsy, tymbardziej jeśli znajomi są często online. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz